Gwiazdka z Muzycznym. Artyści nagrali wyjątkowy koncert (wideo)

0
229

Teatr Muzyczny w Lublinie nie zapomina o publiczności. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku przygotował dla widzów koncert „Gwiazdka z Muzycznym”, który został nagrany na scenie teatru.

Na koncercie kolędy wykonają soliści teatru Kamila Lendzion i Jakub Gąska. Artystom towarzyszył zespół muzyków w składzie Adrian Wilga (puzon), Joanna Wróblewska (saksofon), Wojciech Durak (trąbka), Małgorzata Papiewska (klawisze), Piotr Wróblewski (perkusja) i Stanisław Błach (gitara basowa).

Jednocześnie przypominamy, że na facebookowej scenie Teatru Muzycznego trwa odsłona projektu My.Wy.Artyści. Jest to projekt nowatorski, bo po raz pierwszy realizowany poza murami instytucji. Tancerze zamienili scenę na ulice miasta, by zatańczyć wśród ludzi.

– Pomimo trudnej dla wszystkich sytuacji epidemiologicznej, zamkniętych instytucji kultury i ograniczonych kontaktów społecznych chcemy być blisko widzów i dostarczać im emocji jak dotychczas na scenie. Projekt składa się z wideoklipów,  które udostępniane są w każdy piątek grudnia na naszej facebookowej scenie – informuje teatr.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments