Nowe wyzwania na gruncie zawodowym, miłosne zawirowania, czy spokój i stabilizacja? Sprawdźcie horoskop na nowy rok.

Horoskop na 2020 rok dla Wodnika wskazuje, że poprawi się przede wszystkim Twoja relacja z samym sobą. To będzie czas, w którym skupisz się przede wszystkim na sobie i o siebie zadbasz. Ten rok to czas pełen akcji i możliwości rozwoju. Wodnik ma szansę na zrealizowanie wielu swoich pragnień. Choć czasem przeceniasz swoje możliwość, to gwiazdy zrobią w tym roku wszystko, by cię wesprzeć. Nawet największe wyzwania nie okażą się niemożliwe do wykonania.

Ryby, które nie są w związkach, w nowym roku mogą liczyć na sercowe zawirowania. Na drodze Ryb może pojawić się ktoś, kto zostanie w ich życiu na dłużej. Trzeba będzie temu jednak trochę pomóc. Zadbaj o to, by zatrzymać przy sobie wartościową osobę. W pracy nie zabraknie akcji i emocji. Bez obaw rozpoczynaj nowe przedsięwzięcia i projekty. W twoim życiu pojawią się ludzie, którzy pomogą ci w ich realizacji.

Przed Baranem sporo pracy. Przede wszystkim nad sobą. Najwyższa pora zabrać się za od dawna zaniedbywane kwestie związane ze zdrowiem i domowym budżetem. Zmiany mogą przynieść ekscytujący efekt. Po chwilach zawirowań, czeka was sporo wyzwań na gruncie zawodowym. Wszystko jednak będzie zmierzać do pozytywnego finału. W miłości przejściowe burze, postaw na szczerość i zadbaj o potrzeby drugiej połówki.

Byk powinien pamiętać, że mniej znaczy więcej, zarówno w sferze materialnej, jak i relacjach z ludźmi. W ciągu ostatniego roku zaszły duże zmiany w życiu zodiakalnego Byka. To nie koniec atrakcji, chociaż będą one bardziej subtelne. Czasami Byk nawet nie zauważy, że coś się zmieniło. Dopiero po dokładnej analizie sytuacji okaże się, że trzeba przystosować się do nowego otoczenia. W miłości czekają Cię ekscytujące uniesienia. Postaw na zmysłowość.

Bliźnięta powinny w 2020 roku kierować się zasadą „jakość ponad ilość” we wszystkich sferach życia. Przed Bliźniętami cały rok aktywności i mnóstwa wyzwań. Czeka na was dużo pracy. Czasem nawet nie będziesz wiedzieć, od czego zacząć. Pojawią się nowe możliwości, dzięki czemu można mieć nadzieję na znaczącą poprawę jakości życia. W miłości zmiany. Poznana na wiosnę osoba może sporo namieszać w twoim życiu.

Horoskop 2020 dla Raków podpowiada, że w sferze zawodowej mogą pojawić się znaczące zmiany. Warto być uważnym i wykorzystać każdą nadarzającą się okazję. Kierujcie się odwagą. Podejmujcie decyzje zawodowe rozważnie, ale stanowczo. To na pewno przyniesie wam dużo pozytywów w zarobkach i komforcie psychicznym. W sferze międzyludzkiej odczujesz duże zmiany. Niektórzy mogą się od ciebie oddalić, ale to tylko okazja do skupienia się na poprawie relacji.

W tym roku Lew będzie miał możliwość działania na całkiem nowych polach. W dodatku lwia determinacja sprawi, że nie zabraknie ci sił do realizacji nawet najtrudniejszych zadań. Większość twoich przedsięwzięć będzie przebiegać płynnie, bez zauważalnych problemów. Wykażesz się dużą dawką pomysłowości i pracowitości, co przełoży się na odczucie wielkiej satysfakcji. W miłości sielanka, której nic nie zakłóci. Rada dla Ciebie: powstrzymaj swoją gadatliwość!

W 2020 roku Panna powinna poświęcić więcej uwagi swoim najbliższym. Praca jest ważna, ale zaniedbując rodzinę bardzo niszczycie swoje relacje. Twoim domownikom brakuje ciebie coraz bardziej. Ten rok będzie wypełniony kłopotami i przeszkodami, które okażą się na tyle poważne, że z pewnością spędzą sen z powiek. Pannę czekają bolesne spotkania przynoszące wiele emocjonalnych rozterek.

Co przepowiada horoskop na 2020 rok dla Wagi? Stabilizacja będzie ci towarzyszyć przez cały rok. To dobry znak. Nie podejmuj pochopnych decyzji, bo możesz zaburzyć swój spokój. Czeka cię rok nie gorszy niż poprzedni. Nad twoją głową pojawi się słońce, co złagodzi wszelkie problemy i przeszkody, które pojawią się w ciągu 12 miesięcy. W miłości czekają cię same pozytywne zdarzenia. Możliwe zaręczyny lub ślub. Poddaj się temu, a będziesz szczęśliwy.

Horoskop 2020: Skorpion może spodziewać się przełomowego wydarzenia, które odmieni jego życie niemal na wszystkich płaszczyznach. To nie będzie jednak pojedynczy wybuch i rewolucja – raczej ciąg zmian, ewolucja. Przygotuj się na nie i dąż co celu, a na pewno ci się to opłaci. Od postępowania Skorpiona będzie zależeć bardzo dużo, a przede wszystkim jego powodzenie w latach następnych. Jeśli teraz Skorpion spocznie na laurach, czeka go nieciekawa przyszłość.

Horoskop dla Strzelca na 2020 rok sugeruje, że osoby spod tego znaku zodiaku powinny przygotować się na częstsze niż zwykle kłopoty ze zdrowiem. Niekoniecznie będą one jednak poważne. Najważniejsze, by Strzelec zaczął podejmować konkretne decyzje, a następnie mocno trzymał się swoich postanowień. W pracy czekają Cię sukcesy. Kieruj się optymizmem, a wszystko będzie dobrze. W miłości po lekkiej burzy, nadejdzie słońce. Postaw na szczerość.

Koziorożec w nowym roku może zapomnieć o rutynie. Czekają go spore zmiany na kilku polach. Ukojenie znajdzie w ramionach bliskiej osoby. 2020 rok nie wymaga ani wielkiego poświęcenia, ani walki o przetrwanie. Także dążenie do osobistego sukcesu stanie się mniej ważne niż poczucie wewnętrznego spokoju. Pogoda ducha – oto teraz najważniejsze dążenie Koziorożca. W miłości – pozytywne zmiany od wiosny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments