Od soboty (12 grudnia) mieszkańcy ponownie mogą korzystać z Icemanii. I choć sezon na lodowisku rozpoczął się w październiku, ze względu na epidemię koronawirusa korzystać mogły z niego jedynie kluby sportowe.

Teraz to się zmieniło. Kluczową zmianą jest to, że korzystając z lodowiska, jednocześnie będzie trzeba korzystać z zajęć sportowych, czyli nauki jazdy na łyżwach. W każdej tercji na lodowisku będzie mogło przebywać maksymalnie 150 osób (a nie 300, jak w poprzednich sezonach). W tym czasie na lodzie będzie instruktor służący pomocą w nauce i doskonaleniu jazdy na łyżwach. Przez cały czas wszyscy, którzy korzystają z lodowiska muszą mieć zakryte usta i nos.

Przerwy pomiędzy tercjami zostaną wydłużone w celu dezynfekcji obiektu (szafki, elementy często dotykane przez klientów). Sprzęt w wypożyczalni (łyżwy, chodziki, kaski) będzie dezynfekowany po każdym użyciu, jednak teraz silniejszym środkiem dezynfekcyjnym. Do hali lodowej będą mogli wejść jedynie jeżdżący na łyżwach bez osób towarzyszących i publiczności.

W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa sanitarnego sprzedaż biletów na lodowisko w sezonie 2020/2021 będzie prowadzona wyłącznie przez internet. Bilety można kupować na stronie icemania.lublin.eu.

Cennik

Bilet normalny 60 min. (poniedziałek – piątek) – 14 zł

Bilet weekendowy 60 min (sobota, niedziela, święta oraz ferie) – 18 zł

Bilet opiekun 15 min (sobota, niedziela, święta i ferie) – bezpłatnie

Wypożyczenie łyżew no limit – 9 zł

Ostrzenie łyżew – 14 zł

Wypożyczenie kasku – 3 zł

Wypożyczenie pingwina (kask gratis) – 5 zł

Zgubienie zegarka – 110 zł

Zniszczenie wypożyczonych łyżew – 110 zł

Kradzież/zniszczenie pingwina – 330 zł

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments