Już za chwilę zaczynamy sezon lodowiskowy! Icemania rusza już w sobotę 26 października. Na pierwszych gości czekają wyjątkowe atrakcje. Zobaczcie sami.

Icemania to kryte lodowisko na terenie kompleksu Aqua Lublin o wymiarach 30×60 m. Mamy okazję jeździć tu w rytm przyjemnej muzyki na tafli o rozmiarze 1738 m². Chcąc podziwiać wyczyny łyżwiarzy do dyspozycji mamy strefę widowiskową z zespołem gastronomicznym.

Sezon 2019 rozpoczynamy w ostatnią sobotę października od godz. 11. Organizatorzy przygotowali dla uczestników niespodziankę. Przez cały pierwszy weekend obowiązuje oferta promocyjna w postaci jazdy NO LIMIT.

W tym roku w dni powszednie bilet normalny będzie kosztował 12 zł za 60 minut. W weekendy, święta i ferie cena będzie wynosić 15 zł. Icemania oferuje także bilety bez limitu czasu. Obowiązuje ona od poniedziałku do czwartku oraz w piątki do godz. 14.30.Cena takiego biletu wynosi 12 zł.

Wśród oferty lodowiska znajduję się też wypożyczenie łyżew i kasku, ostrzenie łyżew i wypożyczenie pingwina, do którego dziecko otrzymuje kask gratis.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments