Zakaz Narzekania Show. Wyjątkowy spektakl w Targach Lublin

0
207

W niedzielę (27 października) w hali Targów Lublin zobaczymy wyjątkowy spektakl pod hasłem: Zakaz Narzekania Show. Początek wydarzenia o godzinie 16.

Zakaz Narzekania ma na celu nauczyć dystansu do siebie i do codziennych sytuacji. Podczas spektaklu widzowie dostaną praktyczne wskazówki, jak wyeliminować ten nawyk oraz, jak skutecznie działać z lepszą energią. To również lekcja tego, by brać odpowiedzialność za swoje słowa i emocje.

Jednym z gości wydarzenia będzie Robert Oskwarek – przedsiębiorca, inwestor, właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, właściciel dwóch spółek, autor projektu “Władcy Sceny” oraz Zakaz Narzekania. Jest on również specjalistą od kluczowych umiejętności wizerunkowych i trenerem wystąpień publicznych oraz mówcą motywacyjnym. Nauczy on uczestników, jak myśleć pozytywnie oraz w jaką stronę ukierunkować własne myślenie, by cieszyć się każdym dniem.

Organizatorzy wydarzenia chcą, by uczestnicy spektaklu zmienili swoje nastawienie do otaczającej ich rzeczywistości oraz stworzyli świat wolny od narzekania.

Bilety możecie nabyć w cenie 66 zł.

Fot. Materiały Organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments