III Lubelski Bieg Nieustraszonych na poligonie wojskowym

0
491

Zabawa w błocie? Czemu nie! Już w niedzielę, 30 września, na poligonie wojskowym na Majdanku odbędzie się III edycja Biegu Nieustraszonych. Start o godzinie 11.

W tym roku, organizatorzy przygotowali dla Was dwie różne trasy z przeszkodami. Coś dla siebie znajdą ci, którzy już brali udział w poprzednich edycjach i ci, którzy dopiero swoją przygodę zaczynają. Do wyboru są dwie trasy: „Komandos”, czyli 3 kilometry do pokonania bez żadnej przerwy, oraz „Kadet” – 5 kilometrów do pokonania, dla tych początkujących. Nieustraszeni zmierzą się z naturalnymi utrudnieniami, oraz ze sztucznie zbudowanymi przez organizatorów – ścianki, siatki, liny, opony, worki z piachem, tunele.

Lubelski Bieg Nieustraszonych to impreza biegowa, której celem jest aktywna forma spędzania czasu wolnego. Podczas biegu nauczysz się również odpowiednio gospodarować siłami i walczyć ze swoimi słabościami. A stawką jest medal. Medal, który dostanie każdy z uczestników po ukończonym biegu. Na tych najlepszych – czekają dodatkowo cenne nagrody.

Oprócz samego biegu organizatorzy przygotowali również atrakcje dla rodzin z dziećmi oraz kibiców, którzy chcą wspierać w biegu zawodników. Będziecie mogli zapoznać się ze sprzętem sportowym, obejrzeć liczne pojazdy terenowe i wziąć udział w strefie aktywności.

Warunkiem wzięcia udziału w biegu jest ukończony 16 rok życia. Bilety w cenie 60 i 80 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments