Wielkimi krokami zbliżają się andrzejki. W tym roku imprezy są organizowane zarówno w piątek (29 listopada), jak i w sobotę (30 listopada). Nie zabraknie balów andrzejkowych, ale też mniej zobowiązujących imprez klubowych. Wybraliśmy dla Was propozycje na spędzenie ostatnich dni listopada.

Bale andrzejkowe

Hotel Pod Kasztanami zaprasza na imprezę muzyczną w weekend andrzejkowy. Zarówno w piątek, jak i w sobotę (29 i 30 listopada) czeka na was moc atrakcji w wyjątkowym stylu. W cenie macie zapewnione 4 dania gorące: zupa, danie główne, danie gorące oraz ciepłe danie na zakończenie, 6 przekąsek zimnych, 3 sałatki oraz napoje bezalkoholowe i ciasta. Piątkowej imprezie towarzyszyć będzie Dj Hiszpan (cena 120 zł/osoba), a sobotniej Zespół Simon (cena 175 zł/osoba). Bal rozpoczyna się o godz. 19.

Hotel i Restauracja Huzar zaprasza na magiczny wieczór wróżb i czarów. W piątek i sobotę zagra zespół Primo. Pierwszego dnia (29.11) koszt balu wynosi 115 zł od osoby, drugiego dnia (30.11) zapłacimy 125 zł od osoby. W cenie znalazły się dania na gorąco, przekąski, desery i musy bankietowe oraz bezalkoholowe napoje ciepłe i zimne.

Etiuda przy ul. Nałęczowskiej organizuje bal andrzejkowy, którego atrakcją będzie gwiazda kabaretu Pan Li. W sobotę, 30 listopada, impreza rozpocznie się o godz. 20. Możecie się na niej bawić za 180 zł od osoby. W cenie znalazło się doskonałe menu, drink bar, foto budka i loteria wizytówkowa z wyjątkowymi nagrodami.

Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego zaprasza w sobotę, 30 listopada, zaprasza na andrzejki na żywo i z humorem. Grzegorz Halama zaprezentuje nowy program “Długo i Szczęśliwie – czyli Intymne Życie Grubasa”. To skecze pozbawione wulgaryzmów, skupiające się na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych. Ceny biletów: 30 – 55 zł (spektakl) 130 – 155 zł (spektakl + bankiet).

In Between organizuje w piątek, 29 listopada, Klubowe Andrzejki. Impreza rozpocznie się o godz. 20. Gwiazdą wieczoru będzie Dominik Dudzik „Dj piano”, laureat wielu programów muzycznych takich jak Szansa na Sukces czy The Voice of Poland ze swoją charyzmatyczną wokalistką Mileną Kanabus, która uczestniczyła w wielu festiwalach krajowych jak np. Top Trendy. W programie znalazło się miejsce na welcome drink, wróżby andrzejkowe, uroczystą kolację, bufet deserowy, loteria andrzejkowa, napoje bezalkoholowe i alkoholowe w cenie 195 zł/os.

W Zajeździe pod Gwiazdami bal andrzejkowy rozpocznie się o godzinie 20. Pobawimy się tu zarówno w piątek, 29 listopada (160 zł/osoba) jak i sobotę, 30 listopada (170 zł/osoba). W cenie mamy 4 dania na ciepło, 7 zimnych przekąsek, deser, alkohol, słodki stół, bufet rybny, sushi, napoje i fotobudkę. Atrakcją piątkowego wieczoru będzie Wróżka Melissa. Przez cały weekend na sali będzie grać zespół muzyczny ART-BIS.

Grand Hotel Lublinianka zaprasza w piątek, 29 listopada, na Retro Andrzejki z Moonset Music Band od godziny 20. W cenie 199 zł za osobę mamy zagwarantowany welcome drink, trzydaniową kolację, zimne przekąski, ciepłe dania, bufet deserowy, zimne napoje bezalkoholowe i alkoholowe.

Hotel Focus Centrum Konferencyjne przy al. Warszawskiej 109 organizuje w sobotę, 30 listopada, andrzejki od godz. 19 do 3 w nocy. Zapewniają zupę, danie główne, gorące i zimne przekąski sałatki i bufet słodki a także napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Zagra Zespół Muzyczny Sągorsi. Cena to 160 zł za osobę.

W Hotelu Lwów podczas zabawy pełnej magii i czarów pobawicie się w piątek, 29 listopada, od godz. 20 w cenie 149 zł od osoby. Podczas balu o oprawę muzyczną zadba Dj Atlantic. W menu znalazły się 4 dania gorące, 7 zimnych przekąsek, 2 sałatki, napoje bezalkoholowe i alkoholowe oraz desery i ciasta.

Andrzejki 2019 w Dworku Staropolskim odbywają się w sobotę, 30 listopada, w cenie 110 zł za osobę. Organizatorzy zapewniają 4 dania gorące, deser, 6 przekąsek, 2 sałaki i napoje. Alkohol można przynieść we własnym zakresie. Muzykę zaserwuje tu Dj Hilo.

W klubowym klimacie

W piątek, 29 listopada, w The Mist Club na ul. Okopowej 5 czeka was impreza w iście lekarskim stylu. Wspólnie z Samorządem Studentów Uniwersytetu Medycznego odbędą się tam Medyczne Andrzejki. Z tej okazji przez całą noc w barze czeka na was wiele promocji. Impreza zaczyna się o godz. 21. Do godz. 24 za wstęp zapłacicie 10 zł, później już 15 zł.

Klub Graffiti z okazji andrzejek organizuje w piątek (29 listopada) ostatni melanż przed zbliżającym się adwentem. Tego dnia spodziewajcie się specjalnie udekorowanej balonami i serpentynami sali, konfetti show o północy, kolorowych wlepek i fotorelacji z wydarzenia.

Klub stawia na poznawanie nowych ludzi. Z tej okazji na wejściu macie do wyboru trzy kolory opasek: szukam przygody (żółta), wolny/a (niebieska) i zajęty/a (zielona). Start imprezy o godz. 21. Bilety dostaniecie tylko na bramce w cenie 20 zł.

Rock & Roll? Czemu nie! Wszyscy miłośnicy takiej muzyki będą mogli pobawić się do takich rytmów w Domu Kultury na Andrzejkach Lets Twist Again! Impreza odbędzie się w piątek, 29 listopada. To będą roztańczone andrzejki w klimacie lat 50. i 60. ubiegłego stulecia. Podczas wieczoru z głośników popłyną dźwięki z czasów świetności Rock’n’Rolla, Rockabilly, Big-Beatu, Surf i Garage Rocka.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments