W niedzielę (17 kwietnia) Motor Lublin zmierzy się z Włókniarzem Częstochową. Domowe spotkanie na Z5 będzie pierwszym w Lublinie meczem w tym sezonie. Wiemy, gdzie i kiedy możecie kupić bilety na mecz.

Sprzedaż biletów będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora EventimPolska i rozpocznie się w środę (13 kwietnia) o godzinie 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 8 biletów. Za bilet normalny zapłacimy 50 zł, za ulgowy (młodzież, emeryci i niepełnosprawni) 40 zł, a za bilet dziecięcy 20 zł.

Klub informuje, że ma jedynie 6 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Bramy na stadion dla osób posiadających karnety zostaną otworzone 2 godziny przed rozpoczęciem meczu. Pozostałe osoby zaczną być wpuszczane 1,5 godziny przed spotkaniem.

Zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments