W niedzielę (18 października) w Hades Szeroka będziemy mogli wysłuchać koncertu lubelskiego artysty Jana Kondraka, który wystąpi prezentując utwory z najnowszej płyty, ale i książki. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18.

– Koncert będzie wyborem najładniejszych piosenek z całej mojej książki. Bardziej nastrojowy niż ostatnio, wręcz romantyczny. Taki do zasłuchania się i powzruszania – zachęca Jan Kondrak.

Autorski koncert będzie połączeniem promocji najnowszej płyty wokalisty „Czeska” i książki „Piosenki”. Książka jest zbiorem piosenek wybranych z 40 lat działalności Kondraka. Pisanych dla siebie, dla Lubelskiej Federacji Bardów, Beaty Kozidrak, Marka Dyjaka, Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Cugowskiego i bardzo wielu innych wykonawców. Łącznie zawiera ona ponad 200 utworów w 9 tematycznych rozdziałach. Każdy poprzedzony jest autorskim komentarzem biograficznym. Teksty rozłożone są tak, że mogą również służyć jako śpiewnik.

Jan Kondrak to lubelski artysta, współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Ma na koncie jedenaście płyt nagranych z Federacją. Jest zdobywcą nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowego Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMY.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments