W sobotę (27 marca) na Lubartowskiej 77 odbędzie się kolejny Jarmark Wielkanocny. Będzie można na nim nabyć palmy, mazurki, keks, rzeżuchę, jak i prawdziwe wiejskie jaja. Początek wydarzenia o godzinie 7:30.

Jarmarki Lubelskie na Lubartowskiej 77 to już tradycja. To nie tylko wydarzenie dla mieszkańców, podczas którego mogą oni kupić liczne produkty, świeże warzywa i słodkości, ale przede wszystkim wsparcie lubelskich restauracji i lokalnych przedsiębiorców w dobie epidemii koronawirusa.

Podczas sobotniego wydarzenia będziemy mogli kupić przetwory, wędliny i kiełbasy świąteczne, chleby na zakwasie, warzywa, przyprawy, a także miody, tłoczone soki i suszone owoce. Nie zabraknie również ciast i potraw wielkanocnych, między innymi paschy, mazurków, keksów, jak i babek. Nabyć będzie można też pisanki, palmy i koszyczki wielkanocne.

Wydarzenie odbywa się w wysokim reżimie sanitarnym. Każdy z uczestników ma obowiązek zakrywania ust i nosa maseczką ochronną, a także dezynfekcji rąk przy wejściu do hali wystawowej. Każdy z wystawców również musi posiadać na swoim stoisku płyny do dezynfekcji rąk, z których mogą korzystać klienci.

Jarmark potrwa do godziny 13.

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments