Od wtorku (10 stycznia) do piątku (13 stycznia) w pojazdach komunikacji miejskiej w Lublinie będzie można zdobyć bezpłatny egzemplarz z autografem książki Maxa Czornyja. Kontrolerzy rozdadzą w sumie blisko 100 powieści tego autora.

Zaczytaj się w komunikacji miejskiej – Jedziemy na Maksa

Podróż autobusem lub trolejbusem to doskonała okazja do pożytecznego spędzenia czasu. Jazdę pomiędzy przystankami można wypełnić dobrą książką i zaczytać się w komunikacji miejskiej. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie we współpracy z grupą Wydawniczą Filia przygotował dla pasażerów autobusów i trolejbusów noworoczną niespodziankę.

Jeśli podczas kontroli biletów pasażer okaże kontrolerowi ważny bilet lub uprawnienie do bezpłatnych przejazdów i powie hasło akcji „Jedziemy na Maksa” może otrzymać bezpłatnie książkę lubelskiego autora Maxa Czornyja z oryginalnym autografem. Każdego dnia służby ZTM w trakcie kontroli będą rozdawać kilkadziesiąt egzemplarzy. Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Max Czornyj to urodzony w Lublinie autor bestsellerowych kryminałów, thrillerów psychologicznych, powieści obyczajowych i cieszących się ogromną popularnością powieści opartych na faktach. Pisarz debiutował powieścią „Grzech”, która stanowi pierwszy tom serii o lubelskim komisarzu Eryku Deryle. W minionym roku opublikował także swoje dwie pierwsze powieści detektywistyczne dla dzieci.

Fot. Materiały promocyjne artysty

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments