Kibice Motoru Lublin wspierają walkę z koronawirusem

0
583

Kibice Motoru Lublin rozpoczęli zbiórkę finansową na artykuły pierwszej potrzeby dla osób starszych oraz na wsparcie walki w koronawirusem w województwie lubelskim. Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy” zdecydowało się przeprowadzić zbiórkę finansową, żeby nie narażać nikogo na niebezpieczeństwo, ale wyraża gotowość odebrania również darów rzeczowych, po uprzednim kontakcie.

– Rozpoczęliśmy zbiórkę na zakup artykułów dla osób starszych, które najbardziej potrzebują naszej pomocy, ale jesteśmy w stałym kontakcie ze sztabem wojewody i będziemy reagować na bieżąco na najpilniejsze potrzeby – mówi Jakub Łacek, prezes Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy”. – Jako społeczność kibicowska, chcemy wesprzeć osoby potrzebujące pomocy oraz pracowników służby zdrowia, czyli osoby walczące na pierwszym froncie z epidemią – dodaje.

Za zebrane pieniądze zostaną zakupione najbardziej potrzebne artykuły uzgodnione ze sztabem wojewody lubelskiego. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy” : 27 1020 3147 0000 8502 0141 6007

– W związku z tym, że nie chcemy narażać nikogo na niebezpieczeństwo nie prowadzimy punktów zbiórek produktów, jeśli jednak ktoś chce przekazać dary rzeczowe prosimy o bezpośredni kontakt z nami, podjedziemy i odbierzemy wszystko. Wystarczy napisać na mail: skml@motorlublin.com lub zadzwonić na numer 509 062 056 – podkreśla prezes SKML „Motorowcy”.

Kibice zapewniają, że zbiórka będzie trwała tak długo, aż wspólnie wygramy walkę z COVID-19.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments