W poniedziałek (7 września) rozpoczęła się akcja krwiodawstwa, w którą włączają się lubelscy kibice żużla. W zamian za oddanie krwi otrzymają oni bilety na ostatni już domowy mecz, który na stadionie przy Z5 odbędzie się niedzielę (13 września).

Akcja #jedziemydalej łączy nas krew jest skierowana przede wszystkim do wszystkich pasjonatów czarnego sportu. Od poniedziałku (7 września) do soboty (12 września), czyli do finału akcji zaplanowanej na ten dzień na stadionie żużlowym, mogą oni oddawać krew, za którą dostaną jedną z 500 wejściówek na mecz z RM Solar Falubaz Zielona Góra.

Klub Motor Lublin wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zaplanowała dwa etapy akcji. W pierwszym etapie będzie do zdobycia 250 biletów. Od 7 do 11 września w RCKiK na chętnych będzie czekać codziennie 50 wejściówek. Podczas wizyty w siedzibie Krwiodawstwa należy podać hasło #jedziemydalejlaczynaskrew.

Drugi etap, odbędzie się w sobotę (12 września). W tym dniu zorganizowana zostanie wielka akcję oddawania krwi na parkingu przy Stadionie Żużlowym Motoru Lublin, podczas której będą oni mogli zdobyć kolejne 250 wejściówek. Początek rejestracji o godzinie 9.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments