Centrum Spotkania Kultur zaprasza mieszkańców do odwiedzenia Kina CSK. Od wtorku (3 listopada) do niedzieli (8 listopada) będzie można zobaczyć filmy stacjonarnie w kinie, a przez cały miesiąc również te, proponowane w Wirtualnej Sali.

Repertuar

„Polot” (reż. Michał Wnuk)

3, 4 listopada (godz. 9:00), 7 listopada (godz. 20:30), 8 listopada (godz. 19:30)

Bilety: 12 zł ulgowy / 15 zł zwykły

Opis filmu: „Polot” to poruszająca historia o wkraczaniu w dorosłość, realizacji marzeń oraz przyjaźni wystawionej na próbę. Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnej firmie i prowadzi własny obiecujący biznes. Gdy ojciec, instruktor lotnictwa, ginie w wypadku, na barki Karola spada obowiązek utrzymania domu i matki. Wraz z dwójką najlepszych przyjaciół stawia wszystko na jedną kartę – zamierza skonstruować innowacyjny sterowiec.

„Tylko zwierzęta nie błądzą” (reż. Dominik Moll)

5, 6 listopada (godz. 19:00), 7 listopada (godz. 18:00), 8 listopada (godz. 17:00)

Bilety: 12 zł ulgowy / 15 zł zwykły,

Opis filmu: Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko gdzieś we Francji. Każda z postaci ma coś na sumieniu, najwyraźniej nie chcąc dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli.

Wirtualna sala Kina CSK na platformie MOJEeKINO.PL

W aktualnym repertuarze wirtualnego Kina CSK znajduje się około 75 filmów, które można oglądać w dowolnym czasie. Aby to zrobić należy wejść w zakładkę KINO CSK i wybrać film z repertuaru kina. Po wybraniu filmu, dokonując opłaty należy jeszcze raz zaznaczyć seans w Kinie CSK. Program, tak jak w tradycyjnym kinie, jest cyklicznie zmieniany oraz wzbogacany. Część filmów w naszym repertuarze posiada audiodeskrypcję i napisy dla niesłyszących.

Link do sali

Wirtualne Kino CSK to miejsce spotkań z kinem artystycznym, autorskim oraz gatunkowym.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments