Kino Perła serwuje seanse pod gołym niebem. Sierpniowe seanse będą pełne horrorów, dramatów i komedii z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Start po zmroku (ok godz. 21) w Browarze przy ul. Bernardyńskiej.

Środa (1.08): „Turysta”. Thriller, który opowiada o amerykańskim turyście, który na wakacjach we Włoszech zostaje wplątany w niebezpieczną intrygę za sprawą pięknej agentki Interpolu.

Czwartek (2.08): „Strategia mistrza”. Dramat o śledztwie, które prowadzi irlandzki dziennikarz sportowy. Chce on udowodnić, że Lance Armstrong był pod wpływem niedozwolonych środków, gdy wygrywał Tour de France.

Piątek (3.08): „Blue Ruin”. Bezdomny Dwight powróci w rodzinne strony, żeby zemścić się na mordercy swoich rodziców.

Sobota (4.08): „Jak to się robi”, czyli polska komedia o tym jak robi się filmy.

Niedziela (5.08): „Party”. Janet organizuje przyjęcie z okazji awansu w świecie brytyjskiej polityki, jednak jej mąż chce wykorzystać okazję do ogłoszenia wiadomości, która całkowicie zmieni przebieg spotkania.

Środa (8.08): „Dusza i ciało”. Węgierski dramat, który połączy dwoje pracowników działu kontroli mięsa. Oboje śnią ten sam sen, w którym są jeleniami.

Czwartek (9.08): „Imigrantka”. Amerykański melodramat o imigrantce, która zostaje wplątana w świat burleski. Z pomocą przyjdzie jej pewien magik.

Piątek (10.08): „Głowa do wycierania”. Czarno-biały awangardowy film o mężczyźnie, który dowiaduje się, że ma dziecko. Nie jest to zwykłe dziecko lecz zdeformowany potwór, a główny bohater będzie musiał sam podołać jego wychowaniu.

Sobota (11.08): „Psy”, czyli polska sensacja o przygodach byłego funkcjonariusza Służb Bezpieczeństwa, który zmierzy się z pracą w policji.

Niedziela (12.08): „Mężczyzna imieniem Ove”. Sześćdziesięciolatek nie odnajduje się po śmierci żony, jednak pojawienie się nowych sąsiadów przewróci jego życie do góry nogami.

Środa (15.08): „Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”. O dwóch londyńskich chłopakach, którzy trafią na imprezę nie z tej ziemi. Zabawę umilą im dziewczyny pochodzące z innej planety.

Czwartek (16.08): „Citizenfour”. Dokument o Edwardzie Snowdenie.

Piątek (17.08): „Autopsja Jane Doe”. Amerykański horror, w którym koroner wraz z synem, podczas rutynowych badań, natrafią na ślady rytualnych obrzędów.

Sobota (18.08): „Kebab i horoskop”. Żeby ratować sklep z dywanami przed upadłością właściciel postanawia zatrudnić specjalistów od marketingu. Na ogłoszenie odpowiada dwóch oszustów. Ich plan odmienia życie filmy i jej pracowników.

Niedziela (19.08): „Do zakochania jeden krok”. Romantyczna komedia prosto z Wielkiej Brytanii o rozwódce, która znajduje wśród znajomych siostry nową miłość.

Środa (22.08): „La La Land”. Musical, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles. Pianista jazzowy zakochuje się w początkującej aktorce.

Czwartek (23.08): „The Florida Project”. Bajkowy dramat opowiadający o historii sześcioletniej Moonee i jej mamy, które chcą ułożyć sobie życie w tanim motelu obok najszczęśliwszego miejsca na świecie – Disneylandu.

Piątek (24.08): „Zombie SS 2”. Bohater, który przeżył atak nazistowskich zombie budzi się w szpitalu i dowiaduje się, że przyszyto mu rękę jednego z nich.

Sobota (25.08): „Jesteś bogiem”. Biografia o trzech przyjaciołach Magiku, Rahimie i Fokusie z Paktofoniki, który nie podejrzewają jak ich muzyka zmienia oblicze polskiego hip-hopu.

Niedziela (26.08): „Boska Florence”. Film o kobiecie, która mimo fatalnego głosu marzy o karierze śpiewaczki operowej. Mimo przeciwności brnie do celu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments