Kino w Centrum Kultury (repertuar na luty)

0
114

Luty w Centrum Kultury w Lublinie będzie miesiącem dla zakochanych. W kinie CK zobaczymy bawiące do łez komedie i wzruszające dramaty. Sprawdźcie, na co warto się wybrać.

Pierwszą połowę lutego zaczynamy od spojrzenia na malownicze krajobrazy włoskiego Piemontu. „Truflarze” to poruszający dokument, o ludziach, którzy znaleźli swój kawałek nieba i sposób na szczęście. Następnie zobaczymy siedem historii i wielu bohaterów, których łączy zmaganie się z samotnością. Jak potoczą się ich losy? O tym przekonamy się podczas seansu węgierskiego dramatu „Im dalej w las, tym więcej drzew”.

O relacjach córki i ojca mówi z kolei produkcja Françoisa Ozona „Wszystko poszło dobrze”, oparta na autobiograficznej powieści przyjaciółki reżysera – Emmanuèle Bernheim. W tej roli zobaczymy Spohie Marceau. Swoje spojrzenie na rodzicielstwo przedstawił Pedro Almodóvar, w filmie „Matki równoległe”, który zobaczymy w kinie CK przedpremierowo. Przekonamy się, że zbieg okoliczności może stać się przeznaczeniem, a rodzina z wyboru tą, która zaoferuje bezwarunkową akceptację i miłość.

W mroźne wieczory odbędziemy filmową podróż do ciepłych Włoch. „Mascarpone” to komedia romantyczna z niezwykłym powiewem świeżości. Bohaterowie nie tylko będą szukać swojej drugiej połówki, ale też uczyć się miłości do samych siebie.

Bilety dostępne w kasie CK oraz online na stronie internetowej instytucji kultury.

Repertuar

Piątek (4 lutego), godz. 18:00 – Truflarze

Piątek (4 lutego), godz. 20:00 – Im dalej w las, tym więcej drzew

Sobota (5 lutego), godz. 18:00 – Wszystko poszło dobrze

Czwartek (11 lutego), godz. 17:45 – Przedpremiera: Matki Równoległe

Piątek (25 lutego), godz. 18:00 – Premiera: Mascarpone

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments