Klub Odpowiedzialnego Biznesu. Jak budować wizerunek w sieci

0
264

Już w środę, 24 lutego, o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji i mediów. Wydarzenie w formie online przez platformę ZOOM będzie zorganizowane przez giełdę Eventów & Klub Odpowiedzialnego Biznesu. Będzie to już 98. edycja cyklicznie organizowanych spotkań.

Głównym punktem programu będzie spotkanie ze znanym influencerem i konferansjerem Maciejem Orłosiem, który poruszy tematykę funkcjonowania firmy w sieci.

W programie nie zabraknie miejsca na przedstawienie uczestników oraz wystąpienia gości edycji. W dalszej części odbędzie się panel dyskusyjny o tematyce „Wizerunek w sieci. Dlaczego i jak warto być w sieci?”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jednak rejestracja poprzez wypełnienie formularza ze strony https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/

PROGRAM SPOTKANIA online

I. Poczekalnia on-line, networking w pokojach ZOOM, godz. 18:20 – 18:30
II. Przywitanie gości i część merytoryczna godz. 18:30- 19:30
III. Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości
Panel dyskusyjny– “Wizerunek w sieci. Dlaczego i jak warto być w sieci?”
III. Networking w pokojach ZOOM godz.19:30-19:50
IV. Prezentacje Firm Członkowskich i Partnerów godz.: 19:50-20:30
Przywitanie nowych Klubowiczów
Prezentacje Partnerów edycji
Inicjatywa CSR z regionu
Wspólne zdjęcie on-line
V. Networking w pokojach ZOOM od godz. 20:30

Klub Odpowiedzialnego Biznesu zrzesza przedsiębiorców z Lubelszczyzny. Jest to unikalny w skali krajowej projekt promujący aktywne firmy lokalne. Klubowiczami są firmy, które w swojej pracy uwzględniają aspekt odpowiedzialności biznesowej oraz są nastawione na tworzenie relacji z różnymi grupami odbiorców.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments