W najbliższą sobotę (19 października) fani zespołu Stare Dobre Małżeństwo będą mogli posłuchać go na żywo. Artyści wystąpią w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego o godz. 18.

Grupa muzyczna istnieje już od 35 lat i uchodzi za najbardziej znany zespół wykonujący utwory z gatunku poezji śpiewanej oraz ballady folkowe. Publiczność, która dojrzewała razem z muzykami, w trakcie sobotniego koncertu będzie miała okazję usłyszeć między innymi piosenki z nowej płyty „Chłopiec z plakatu”. Premiera albumu odbyła się 4 marca tego roku, a promował ją klip „Jubileusz”.

Zespół wystąpi w 3-osobowym składzie. Na jego czele niezmiennie stanie Krzysztof Myszkowski – charyzmatyczny wokalista i kompozytor, który zagra także na gitarze
i harmonijce ustnej oraz Roman Ziobro odpowiedzialny za gitarę basową i Wojciech Czemplik grający na skrzypcach.

Wydarzenie z cyklu Artyści Estrady jest płatne. Bilety w cenie 50-60 zł można kupić na stronie internetowej filharmonii, w kasie biletowej, a także zarezerwować bilet telefonicznie pod numerem: 81 53-15-112 lub 81 53-15-118, jak i drogą e-mail, pisząc na adres: bilety@filharmonialubelska.pl.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments