Tuż po walentynkach, 17 lutego w lubelskiej hali Globus pojawią się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej. Koncert Muzyki Filmowej to wydarzenie wyjątkowe, nie tylko dla kinomanów.

Natalia Kukulska, Kasia Moś, Justyna Steczkowska, Łukasz Zagrobelny, Sławek Uniatowski, Kasia Cerekwicka, Tomasz Tomson Lach, Agata Nizińska, Grzegorz Hyży, a na deser Beata Kozidrak – wszyscy oni wystąpią podczas kolejnego Koncertu Muzyki Filmowej. To już trzecia edycja imprezy, która ma szanse stać się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Z jeszcze większej niż w ubiegłych latach sceny popłynie 30 utworów filmowych w nowych aranżacjach stworzonych przez kultowe postaci polskiej branży muzycznej. Nie zabraknie także tancerzy, 50-osobowej orkiestry symfonicznej pod batutą Przemysława Pasternaka oraz prowadzących – samej Grażyny Torbickiej i towarzyszącego jej Tomasza Raczka.

Koncert Muzyki Filmowej potrwa ponad 3 godziny. Lubelskim akcentem będzie ikona polskiego popu – Beata Kozidrak. Dodatkowo pojawią się utwory w wersji instrumentalnej kompozytorów takich jak Hans Zimmer, Ennio Morricone czy John Williams.

Wydarzenie zaplanowano na 17 lutego, w Hali Globus przy ul. Kazimierza Wielkiego 8. Rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety w cenie 99-249 zł do nabycia online na: www.royalconcert.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments