Już w sobotę (21 lipca) o godz. 19 na placu Zamkowym odbędzie się koncert „Siła Kobiet”, na którym wystąpią wielkie gwiazdy: Kayah, Nosowska, Brodka i Paulina Przybysz.

Koncert będzie finałem cyklu dzielnicowych pikników „Drogi wolności” organizowanych z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. Imprezę rozpocznie występ Pauliny Przybysz, kolejna będzie Brodka, Nosowska, a na zakończenie zaśpiewa Kayah.

Podczas koncertu zostanie również wydzielona strefa dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, która pozwoli wszystkim chętnym bezpiecznie i komfortowo uczestniczyć w masowej imprezie. Doświadczeni animatorzy przygotują dla dzieci atrakcje, dzięki którym mamy w pełni będą mogły uczestniczyć w koncercie. W strefie znajda się zjeżdżalnie, bujaki, tunele i trampoliny. Będzie też możliwość pozostawienia wózka pod ochroną.

W sobotę od godziny 10 organizatorzy zapraszają również do specjalnego punktu na placu Zamkowym, w którym będzie można dowiedzieć się, jak ważne są badania profilaktyczne, gdzie je wykonać i jak są one przeprowadzane.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments