W poniedziałek (4 listopada) w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się wyjątkowy koncert promujący album Sławka Uniatowskiego „Metamorphosis”. Jego płyta to połączenie jazzu, soulu i popu z lekką dawką rytmów brazylijskich.

Usłyszymy takie przeboje jak „Honolulu”, czy „5 rano”. Nie zabraknie też piosenek z repertuaru największych idoli Uniatowskiego: Zbyszka Wodeckiego i Andrzeja Zauchy.

Oficjalna premiera debiutanckiej płyty Sławka Uniatowskiego odbyła się w kwietniu 2018 roku. Jest to zbiór 13 kompozycji, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki.

Sławek Uniatowski jest wokalistą, kompozytorem i multiinstrumentalistą. W 2005 roku zaistniał w mediach zajmując drugie miejsce w finale czwartego sezonu talent show “Idol” i jeszcze w tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór “Będzie to co musi być”, wydany na jej płycie “Kochać”. Rok później nagrał piosenkę “Kocham cię”, która trafiła na ścieżkę dźwiękową filmu “Ja wam pokażę” w reżyserii Denisa Delica. Wystąpił również ze Zbigniewem Wodeckim oraz Janem Kantym Pawluśkiewiczem podczas 43. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

W swoim repertuarze oprócz piosenek artystów polskich – Andrzeja Zauchy, Grzegorza Ciechowskiego, Zbyszka Wodeckiego, posiada także przeboje Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat “King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald, Paula McCartney’a. W 2016 roku uświetnił koncert z okazji 100. Rocznicy urodzin Franka Sinatry w radiowej Trójce.

Bilety możemy kupić już od 70 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments