W piątek (31 sierpnia) w ramach obchodów Dnia Solidarności i Wolności w Lublinie odbędzie się jubileuszowy koncert zespołu Bajm. Usłyszymy kultowe przeboje z całej 40-letniej historii zespołu. Organizatorzy pomyśleli o całych rodzinach, bo będzie specjalna strefa dla matek z dziećmi i osób niepełnosprawnych.

W piątek o godz. 20 na placu Zamkowym zagra Beata Kozidrak wraz z muzykami, którzy przez 40 lat współpracowali tworząc zespół Bajm. Koncert będzie podsumowaniem muzycznej kariery Bajmu i elementem jubileuszowej trasy koncertowej.

Poza miejscem dla blisko 40-tysięcznej widowni organizatorzy przygotowali też strefę dla matek z dziećmi i osób niepełnosprawnych. Znajdzie się tam plac zabaw ze zjeżdżalniami, bujakami, tunelami i trampoliną. Dzieci będą mogły tworzyć budowle z mega klocków i elastycznych patyków. Wszystko pod okiem doświadczonych animatorów.

Około godz. 22.30 będą kursować też dodatkowe linie autobusowe z przystanku Dworzec Główny PKS 01 (linie nr 17, 23 31 i 34) i Dworzec Główny PKS 02 (linie nr 2, 6, 10, 17, 18, 23, 31, 34, 39 i 57).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments