Jesteście parą i planujecie właśnie ślub? Już dziś weźcie udział w naszym konkursie na najsympatyczniejszą lubelską parę i wygrajcie organizację ślubu od Ever Forever.

Konkurs jest skierowany do pełnoletnich par z województwa lubelskiego, które są w trakcie planowania ślubu oraz przyjęcia weselnego oraz dokonają zgłoszenia drogą mailową na adres redakcja@lubelski.pl. Wystarczy wysłać wasze wspólne zdjęcie, na którym widoczne będą twarze, podać imiona i nazwiska, numer kontaktowy oraz napisać 5-8 zdań o waszym związku.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 13 grudnia 2019 roku do północy. Zgłoszenie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku uczestników oraz ich imion i nazwisk w publikacjach związanych z konkursem.

Następnie z nadesłanych zgłoszeń jury wybierze maksymalnie 15 par, które wraz z fotografiami zostaną zaprezentowane w artykule na portalu Lubelski.pl. Tym samym rozpocznie się głosowanie na zwycięską parę na portalu Lubelski.pl. Potrwa ono do 31 grudnia 2019 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do 8 stycznia 2020 roku.

Nagrody

Para, która zdobędzie 1 miejsce wygra organizację i koordynację ślubu oraz przyjęcia weselnego. Zwycięzcy 2 miejsca otrzymają usługę koordynacji ślubu i przyjęcia weselnego. Para, która uplasuje się na 3 miejscu otrzyma możliwość konsultacji z wedding plannerką. Wszystkie usługi świadczone są przez firmę Ever Forever z Lublina.

Każda ze zwycięskich par zobowiązuje się do wykorzystania nagrody do końca sierpnia 2021 roku. Nagrody trafią do 3 par, które kolejno otrzymają najwięcej głosów w głosowaniu na portalu Lubelski.pl.

O Sylwii Tomasiak z Ever Forever

Regulamin konkursu

Partner konkursu

Realizacje Ever Forever

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments