W najbliższym czasie nie polecimy już do Oslo, Tel Avivu i Warszawy. – Nie planujemy jednak zamykać lotniska w związku z epidemią koronawirusa – zarzekają się pracownicy biura zarządu Portu Lotniczego Lublin. Wprowadzą jednak szczególne środki ostrożności i kontroli pasażerów.

– Na chwilę obecną zamierzamy normalnie funkcjonować. Na razie jednak loty nie będą się odbywać do Olso, a do Warszawy ostatni raz polecimy w niedzielę (15 marca) – dowiadujemy się w informacji na lotnisku.

Natomiast Linia lotnicza Wizz Air informuje, że pasażerowie, którzy zdecydują się na podróż do Oslo Torp (TRF) z Portu Lotniczego Lublin (LUZ), którzy nie udadzą się w podróż z obawy przed kwarantanną, nie otrzymają żadnego odszkodowania od linii lotniczej, zwrotu kosztów podróży, zwrotów kosztów hotelu i zwrotu kosztów transportu.

Również Izrael wprowadził obowiązek poddania się czternastodniowej domowej kwarantannie dla wszystkich podróżnych przybywających z zagranicy. Obowiązek ten dotyczy wszystkich, bez względu na obywatelstwo i kierunek, z którego przybywają do Izraela.

Każdy z pasażerów, jaki wróci będzie poddany sanitarnej kontroli. – Osobom, które przylecą będzie mierzona temperatura – zaznacza pracownica informacji lotniska.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments