Już 20 szkół w województwie lubelskim przeszło na hybrydowy model nauczania, w tym 8 placówek oświatowych z Lublina. Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiczną w szkołach i przedszkolach (stan na 15 września godz. 11).

Lista szkół

Technikum,,Lider”w Lublinie: Zajęcia zawieszone od 11 września do 30 września. Na kwarantannie przebywa 1 osoba ze względu na niski stan odporności z zaświadczeniem lekarskim o zaleceniu nauczania w formie zdalnej.

Liceum Ogólnokształcące Kazimierza Wielkiego w Lublinie: Zajęcia zawieszone od 10 do 20 września. Nauczanie zdalne mają dwa oddziały trzyletniego liceum (37 osób): klasa 3A (19 osób) i 3B (18 osób). Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 1 ucznia.

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej: Zajęcia zawieszone od 14 do 18 września. Zdalne nauczanie ma 1 oddział (32 uczniów). Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 1 ucznia.

Przedszkole Niepubliczne ,,Bajninio” w Lublinie: Zajęcia zawieszone od 11 do 14 września. Na kwarantannie jest 1 grupa przedszkolna (17 dzieci). Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 1 dziecka.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie (SP1 i Przedszkole nr 6): Zajęcia zawieszone od 9 do 14 września. Naukę zdalną podjął 1 oddział szkolny (22 uczniów). Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 1 ucznia.

IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie: Zajęcia zawieszone od 10 do 18 września. Naukę zdalną ma klasa III D, klasa III H, klasa III G – grupa chłopców. Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 2 uczniów.

Szkoła Podstawowa w 6 im. Polskich Lotników w Puławach: Zajęcia zawieszone na dzień 14 września. Naukę zdalną mają 2 oddziały klasy IV – 41 uczniów. 2 oddziały klasy VII – 34 uczniów. Potwierdzony wynik u 1 nauczyciela.

Przedszkole Miejskie Nr 7 Szczęśliwa Siódemka: Zajęcia zawieszone od 14 do 19 września (kwarantanna). Naukę zdalną ma 1. oddział przedszkolny – 22 dzieci 5-letnich, 2 nauczycielki, 1 woźna. Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 1 dziecka i rodzica dziecka.3. kwarantanna grupy dzieci do 19 września.

I Liceum Ogólnokształcące im.T.Kościuszki w Łukowie: Zajęcia zawieszone od 14 do 18 września. Naukę zdalną ma 1 oddział kl.3E (25 uczniów). Potwierdzony wynik na obecność koronowirusa u 2 uczennic kl.3E

Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie: Zajęcia zawieszone od 9 do 14 września. Naukę zdalną ma klasa III A -21 uczniów, klasa III B – 20 uczniów, klasa III C -20 uczniów. Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 1 ucznia. 4 nauczycieli pozostaje na kwarantannie.

Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallotiego w Lublinie: Zajęcia zawieszone od 14 września na czas nieokreślony. Uczniowie na kwarantannie: klasa 1B (1 uczeń, rodzice oczekują na konsultacje z lekarzem rodzinnym), klasa 3B (1 uczeń, rodzice oczekują na konsultacje z lekarzem rodzinnym), klasa 6A (1 uczeń na kwarantannie do 18 września), klasa 7A ( 1 uczeń na kwarantannie do 23 września).

Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 r.: Zajęcia zawieszone od 14 do 18 września. Naukę zdalną ma 1 klasa- 3Ct (28 uczniów) Technikum Elektronicznego ZSEL w Lublinie. Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 1 ucznia.

Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie: Zajęcia zawieszone od 14 września na czas nieokreślony. Naukę zdalną mają 2 oddziały szkolny (64 uczniów) + grupy uczniów z dwóch klas (26 uczniów). Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u 2 uczniów.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim: Zajęcia zawieszone na dzień 15 września. Naukę zdalną mają 2 oddziały: kl. 1a i 1, Potwierdzony wynik na obecność koronawirusa u jednego ucznia. Przebadano wszystkich uczniów i nauczycieli. Brak wyników badania.

Technikum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Zawodowych nr 1: Zajęcia zawieszone od 14 do 18 września. W szkole zdiagnozowano 1 przypadek COVID-19 wśród uczniów. Klasa, do której uczęszcza zakażona uczennica, została skierowana na obowiązkową kwarantannę przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego (łącznie 28 uczniów). Nauczyciele, którzy mieli bliski kontakt z osobą zakażoną, również zostali skierowani na obowiązkową kwarantannę (łącznie 19 nauczycieli). W zastępstwie za nieobecnych nauczycieli organizuje się często zajęcia opiekuńcze ze względu na braki kadrowe.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments