Kosmiczna wystawa LEGO Star Wars w VIVO! Lublin

0
3228

VIVO! Lublin przygotowało nie lada gratkę dla wszystkich fanów uniwersum „Gwiezdnych wojen” i kultowych klocków LEGO. W sobotę (12 lutego) ruszy wystawa LEGO Star Wars z postaciami Lorda Vadera i Szturmowca w rolach głównych. Wystawa będzie dostępna do 26 lutego w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Pojawi się także duża figura Mistrza Yody, jeden z największych w historii modeli LEGO – Sokół Millennium i wiele innych atrakcji. Wydarzeniu będzie towarzyszył tematyczny konkurs na Facebooku.

Miłośnicy „Gwiezdnych wojen” i kultowych duńskich klocków zobaczą w centrum handlowym m.in. postacie Lorda Vadera i Szturmowca oraz najsłynniejszy duet droidów, czyli R2-D2 i C-3PO, w skali 1:1 czy mega figurę uwielbianego przez wszystkich Mistrza Yody. Ekspozycję uzupełnią modele pojazdów Microfighters oraz największe w historii LEGO Star Wars modele Gwiezdnego Niszczyciela Imperium i Sokoła Millennium. Dodatkowo, w ramach wydarzenia, w dniach 15-26 lutego, zorganizowany zostanie konkurs na Facebooku. W puli nagród przewidziano zestaw LEGO i karty podarunkowe o łącznej wartości 2 000 zł.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments