W niedzielę (13 lutego) o godzinie 17:00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zagra Lubelska Federacja Bardów. Coroczne świętowanie walentynek z tą formacją jest już dobrze znaną mieszkańcom tradycją.

Zespół zawsze na tę okazję przygotowuje specjalny program. I tym razem nie będzie inaczej. W walentynkowym koncercie pt. „Tylko miłość” usłyszymy utwory Cohena, Stachury, Leśmiana, Grześkowiaka, Kniaźnina, Pola, Lewandowskiej, Andrzejewskiego i Kondraka. Będzie więc romantycznie, ale i zabawnie, wzniośle, lekko, delikatnie, lecz z mocnym wrażeniem.

Lubelska Federacja Bardów to formacja estradowa, którą tworzą laureaci najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce. Wzorce czerpią z folkloru Kresów, muzyki klasycznej, ale też nawiązują do ambitnych nurtów rocka i popu. Federację wyróżnia niespotykaną potęga głosów, a także wyjątkowa dbałość o stronę muzyczną i tekstową.

Zespół wystąpi w składzie: Katarzyna Wasilewska – śpiew, skrzypce, Jolanta Sip – śpiew, kompozycje, teksty, Marek Andrzejewski – śpiew, gitara, kompozycje, teksty, Piotr Bogutyn – gitara elektryczna, Tomasz Deutryk – śpiew, perkusja, Jan Kondrak- śpiew, kompozycje, teksty, prowadzenie, Krzysztof Nowak – kompozycje, gitara basowa, Piotr Selim – śpiew, kompozycje, instrument klawiszowy.

Bilety można nabyć w cenie 60 i 80 zł na stronie kupbilecik.pl oraz biletyna.pl, a także stacjonarnie w Księgarni Technicznej (Krakowskie Przedmieście 39) i salonie muzycznym Riff (ul. Lubartowska 11).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments