Lublin już po raz piąty organizuje konkurs dla przedsiębiorców działających na terenie Śródmieścia Lublina. Główną nagrodą w konkursie Kreatywne Przemiany jest udział w warsztatach z zakresu kreowania wizerunku. Zgłoszenia można składać do 1 czerwca.

– Konkurs Kreatywne Przemiany co roku cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. W tym roku rozszerzyliśmy jego zasięg, aby więcej podmiotów mogło wziąć w nim udział i miało szansę na metamorfozę swoich lokali. Efektem realizacji działań konkursowych jest bez wątpienia zmiana wizerunku sklepów czy punktów usługowych, ale również tej części miasta, w której funkcjonują. Zależy nam również na zachęceniu mieszkańców Lublina do odwiedzania tych miejsc, które są ciekawą alternatywą dla dużych galerii handlowych – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność handlową lub usługową na obszarze ulic: Cyrulicza, Furmańska, Kowalska, Noworybna, Lubartowska, Świętoduska, Zielona, Zamojska, Bernardyńska, Wyszyńskiego, Żmigród, Wesoła, Miła. Główną nagrodą są warsztaty przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów, których trwałym efektem będzie zmiana wizerunku lokalu zgłoszonego do konkursu.

Dodatkowo, eksperci udzielą laureatom wsparcia w rozwijaniu ich umiejętności z zakresu prezentacji produktów, aranżacji przestrzeni handlowej i dopasowania oferty do potrzeb klienta. W tym roku została zwiększona liczba podmiotów nagrodzonych w konkursie, szansę na nagrodę ma aż 4 przedsiębiorców.

Zgłoszenie konkursowe, w którym przedsiębiorca przedstawi strategię rozwoju swojej firmy, należy wysłać do dnia 1 czerwca do godz. 10.00. Szczegółowe informacje na temat Konkursu, jego regulamin oraz wszystkie niezbędne załączniki dostępne są na stronie gospodarczy.lublin.eu, oraz na profilu Facebook: Lublin Przedsiębiorczy.

Zeszłoroczni zwycięzcy konkursu to butik „NieBanalna” oferujący odzież dla kobiet oraz sklep z koszulami męskimi firmy „Oliver”, mieszczące się przy ul. Lubartowskiej 37. W poprzednich edycjach metamorfozę przeszło sześć lokali: wypożyczalnia strojów karnawałowych „Agatka”, sklep z odzieżą dziecięcą „Ola”, sklep odzieżowy „Aura”, cerownia artystyczna, sklep z odzieżą ciążową „Mami”, salon fryzjerski „Ewcia”.

Fot. Archiwum/ Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Paula
3 lat temu

Bardzo ciekawy konkurs. Warto skorzystać!