Tym razem mowa nie o legendarnym wokaliście, ale o jego najmłodszym synu. Krzysztof Junior studiuje aktorstwo na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii i właśnie przygotowuje się do swojej pierwszej, znaczącej roli.

Z rodzinnego domu wyjechał już kilka lat temu. W Wielkiej Brytanii uczył się w liceum i tu również postanowił studiować. Jego wybór padł na studia aktorskie na Uniwersytecie Winchester. W tzw. międzyczasie Krzysztof Junior wystąpił również na płycie projektu CUGOWSCY. Zaśpiewał u boku swojego słynnego ojca w utworze „Znów pora w drogę”. Tekst do piosenki napisał znany lubelski dziennikarz i twórca wielu tekstów dla zespołu Budka Suflera, Adam Sikorski.

Najmłodszy syn legendarnego rockamana postanowił jednak związać się zawodowo nie z muzyką, ale z aktorstwem. Właśnie przygotowuje się do swojej pierwszej, dużej roli w serialu Netflixa. Już wiadomo, że będzie to film kostiumowy.

– Zaczynają kręcić pod koniec lipca. Zobaczymy. Jak dobrze im pójdzie, to będzie następny sezon. Mój syn ma kontrakt do lutego. Nie gra tam głównej roli, ale ma rolę mówioną i nie stoi tylko z halabardą – powiedział Krzysztof Cugowski dziennikowi „Fakt”.

Nie wiadomo jeszcze, jaki tytuł będzie nosił serial, natomiast ma być oparty na podstawie książek amerykańskiej pisarki Julii Queen. Premiera przewidziana jest na przyszły rok.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments