W weekend w Kraśniku czeka nas doskonała muzyka i śmiech. Wszystko z okazji Dni Kraśnika 2018, które rozpoczną się już w piątek (3 sierpnia).

Dni Kraśnika to kolejna wakacyjna impreza, którą warto wpisać w urlopowy terminarz. Każdego roku zapraszani są tu znamienici goście. W ubiegłym roku gwoździem programu był występ Perfektu, tegoroczną edycję uświetnią inni mistrzowie polskiej sceny muzycznej – Lady Pank.

Weekend rozpocznie oficjalne otwarcie skateparku. Oprócz wyczynów na rolkach, deskach i bmx, na jego terenie będzie też można potańczyć przy muzyce serwowanej przez DJ-a IN-DOOR oraz DJ-a HWR. Zapowiada się gorąca wakacyjna impreza przy największych muzycznych hitach.

A już 4 sierpnia, w sobotnie południe rozpocznie się cykl konkursów i wystaw. W szranki staną ze sobą nie tylko siłacze, którzy walczyć będą o Puchar Narodów Strongman Kraśnik 2018, ale też szczekający czworonożni pupile zachwycający wyuczonymi sztuczkami i nietypowymi uczesaniami. Drugi dzień imprezy zakończy koncert Lady Pank. Przy “Kryzysowej narzeczonej”, “Mniej niż zero” czy “Zamkach na piasku” uczestnicy pobawią się już od godz. 21.

Ostatni dzień to z kolei gratka dla fanów motoryzacji i mocnych widowisk. O godz. 10:00 rozpocznie się wyścig Rally Sprint. Ścigać się będą szybkie i piękne auta, a ryk silników wprawi widzów w osłupienie. O godz. 14:00 obejrzymy występy Sztukmistrzów, którzy wykonają całe mnóstwo trików i ciekawych aranżacji, a od 19:00 do łez bawić nas będą zaproszeni kabareciarze. Podczas Kraśnickiej Nocy Kabaretowej wystąpią kabaret Jurki i kabaret Czesuaf, ale prawdziwą wisienką na torcie będzie program serialowego małżeństwa z kultowego “Świata według Kiepskich”, czyli Marzeny Kipiel-Sztuki i Andrzeja Grabowskiego.

Wejściówki obowiązują wyłącznie na Kraśnicki Wieczór Kabaretowy – w cenie 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu występów. Pozostałe atrakcje bezpłatne.

PROGRAM

3 sierpnia (piątek)

18:00 –22:00 Otwarcie Skateparku. DJ IN -DOOR i DJ HWR

4 sierpnia (sobota)

13:00-17:00 Konkurs na najpiękniejszy samochód

14:00-18:00 Puchar Narodów Strongman Kraśnik 2018

18:00 “Mój Pupil” – wystawa psów

19:00 Profanum i podopieczni CKiP

21:00 LADY PANK

5 sierpnia (niedziela)

10:00-16:00 Wyścigi samochodowe Rally Sprint

14:00-18:00 Występy Sztukmistrzów

19:00-24:00 Kraśnicki Wieczór Kabaretowy

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments