„Metro”, jeden z najbardziej obleganych polskich musicali, zawita do Lublina. Przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus.

Od premiery w 1991 roku słynny musical obejrzało ok. 2 milionów osób. – Musical Metro jest jak wehikuł czasu. Dorosły widz przeniesie myśli do czasów swojej młodości, kiedy stawał przed życiowymi decyzjami, kiedy spełnienie marzeń było na wyciągnięcie ręki. Młody zaś, uświadomi sobie, że „niemożliwe nie istnieje” – przekonują organizatorzy wydarzenia.

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem, a rzeczywistością staje się płynna.

libretto i teksty piosenek – Agata i Maryna Miklaszewskie

muzyka – Janusz Stokłosa

scenariusz, choreografia i reżyseria – Janusz Józefowicz

wystąpią: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Mariusz Czajka, Artur Chamski, Jerzy Grzechnik, Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Mateusz Jakubiec, Aleksandra Zawadzka, Łukasz Trautsolt, Paweł Orłowski i inni.

Czas trwania przedstawienia 120 min. bez przerwy

Fot. Materiały prasowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments