Legendy Lubelskie. Już w sobotę kolejna gra miejska

0
393

W sobotę, 3 lipca, od godziny 14 spod Centrum Handlowego PLAZA (taras od ulicy Obrońców Pokoju) startuje druga gra miejska w ramach III edycji Lubelskiej Ligi Gier Miejskich pn. Legendy Lubelskie. Dzięki niej sprawdzicie czy o lubelskich legendach wiecie już wszystko. Inicjatywa jest skierowana do mieszkańców Lublina w każdym wieku.

Od godziny 13:30 uczestnicy będą mogli wypełnić dokumenty niezbędne do udziału w wydarzeniu, i odebrać podpowiedzi na punkty kontrolne gry. Następnie od godziny 14:00 będą startować drużyny.

Uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć 5 punktów kontrolnych w przestrzeni miasta, na każdym z nich czekać będzie wolontariusz, który zada pytania bądź poleci wykonanie zadania. Za poprawne odpowiedzi zdobędziecie punkty, dzięki którym będziecie mogli zwyciężyć w naszej grze.

Na uczestników czeka sześć tematycznych stacji na nich będą mieli do wykonania zadania bądź będą musieli zmierzyć się z pytaniami jakie zada wolontariusz. Każda drużyna może liczyć od 1 do 4 osób.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona – do 150 z uwagi na panujące obostrzenia. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach programu “Miasto Kultury”. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Województwa Lubelskiego.

Zapisy odbywają się pod linkiem: https://docs.google.com/…/1LJzAILYMTHQUWM9kFLapknPvgCrc..

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments