Kwiat Jabłoni, Sobel, Daria Zawiałow czy Krzysztof Zalewski – między innymi tych artystów zobaczymy podczas tegorocznej edycji Letnich Brzmień w Browarze Perła w Lublinie. Impreza wystartuje 27 lipca, a w koncertach będziemy mogli wziąć udział co weekend do 28 sierpnia.

W lipcu w lubelskim Browarze Perła usłyszymy pop-folkowy duet Kwiat Jabłoni, który wyprzedaje największe i najbardziej prestiżowe polskie sale koncertowe. Dzień później zagra niekwestionowana gwiazda – człowiek orkiestra – Zalewski.

Sierpniowe koncerty w Browarze otworzy artysta Ralph Kamiński. Eklektyczną mieszankę popu, rapu, hip-hopu i trapu zaprezentuje Sobel. Z rockową energią publiczność do innego świata zabierze Daria Zawiałow, a na finał lubelskich Letnich Brzmień zagra legenda polskiej muzyki Artur Rojek.

Bilety można nabyć w cenie od 89 zł. Będą one dostępne w sprzedaży od środy (13 kwietnia) od godziny 12:00 na stronie internetowej www.letniebrzmienia.pl. Karnety w cenie 279 zł dostępne będą od poniedziałku (11 kwietnia) od godziny 16:00. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie, o którym organizatorzy poinformują wkrótce.

Program

27.07, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni

28.07. godz. 20:00 – Zalewski
11.08, godz. 20:00 – Ralph Kaminski
19.08, godz. 20:00 – Sobel
20.08, godz. 20:00 – Daria Zawiałow
28.08, godz. 20:00 – Artur Rojek

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments