Letnie Brzmienia w Lublinie. Sobel w Browarze Perła

0
299

W piątek (19 sierpnia) na scenie Letnich Brzmień w Browarze Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie wystąpi Sobel. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Sobel to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się artystów w Polsce. Ten młody muzyk dobrze odnajdujący się zarówno w gatunkowym popie jak i hip hopie szturmem zdobył listy przebojów, początkowo dzięki wydanemu w 2020 r. minialbumowi „Kontrast”, który pokrył się platyną. Rok później longplay „Pułapka na motyle” szybko zyskał status poczwórnej platyny! Sobel już zdążył uplasować się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w serwisach cyfrowych w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa.

Bilety możecie nabyć w cenie: 89 i 109 zł na stronie letniebrzmienia.pl. Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywają się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Letnie Brzmienia w Lublinie – co nas jeszcze czeka

20 sierpnia, godz. 20:00 – Daria Zawiałow
28 sierpnia, godz. 20:00 – Artur Rojek

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments