Lotnicze spotkanie biznesowe. Już we wtorek kolejna edycja KOB

0
119

Od 9 lat w ramach Klubu Odpowiedzialnego Biznesu środowisko biznesowe łączy się podczas comiesięcznych spotkań, żeby promować lubelskich przedsiębiorców i pozytywnie wpływać na współpracę między sektorami. 104. edycja KOB on-line poświęcona będzie tematyce lotniczej.

Edycja tego miesiąca odbędzie się pod hasłem Lotnicze Spotkanie Biznesowe. Konferencję zaplanowano na wtorek, 24 sierpnia, na godz. 18. w Hangarze Navcom Systems Fly Flying Academy w Świdniku, przy ul. Żwirki i Wigury 49.

Głównym punktem programu będzie panel dyskusyjny „Blaski i cienie lotnictwa cywilnego”. Potwierdzili w nim udział piloci, przedstawiciele obiektów lotniczych i firm współpracujących z branżą.

W styczniu 2013 r. Klub Odpowiedzialnego Biznesu został założony z myślą o integrowaniu środowiska przedsiębiorczego ze środowiskiem organizatorów wydarzeń. W comiesięcznych spotkaniach uczestniczą Członkowie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, przedstawiciele wiodących firm z regionu, jednostek samorządu terytorialnego, mediów, organizacji pozarządowych oraz lokalna społeczność. Zapraszani są cenieni prelegenci, którzy poruszają tematykę bliską przedsiębiorczości.

Koordynatorem Klubu jest firma Giełda Eventów, która od 2012 roku zorganizowała blisko 230 wydarzeń biznesowych. Wśród autorskich eventów znajdują się mi.in. Lubelskie Spotkania B2B, Kobiecy i Męski Meeting, który promuje nasz region w kraju.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments