W związku z epidemią koronawirusa Stowarzyszenie Lubelskich Kibiców Żużla Speedway Euphoria zorganizowało akcję, w ramach której zbierają fundusze na środki ochrony osobistej dla służb sanitarnych.

– W szpitalach brakuje nie tylko krwi. Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy w szpitalach, czyli środków zapewniających zabezpieczenie antywirusowe dla pielęgniarek i lekarzy – zaznaczają kibice w oficjalnym komunikacie na profilu Speedway Euphoria.

Podkreślają oni również, że zależy im przede wszystkim na tym, by pomóc osobom, które codziennie narażają swoje życie, by ratować innych.

– Wszystkim nam zależy na jak najszybszym powrocie do normalnego życia. Nie pozostawajmy bierni, liczy się każda złotówka. Nie wiemy kiedy skończy się ten dramat, dlatego też zbiórka nie jest obecnie ograniczona czasowo. Będziemy na bieżąco kupować te artykuły, by szpitale nie musiały czekać 2-3 tygodnie na zakończenie zbiórki – wyjaśniają kibice.

Przelew środków można kierować na konto Speedway Euphoria na numer: 93 2030 0045 1110 0000 0258 1250. W tytule przelewu należy wpisać „na szpitale”.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments