W niedzielę (20 września) na antenie TV2 wyemitowano finałowy odcinek programu Szansa na Sukces. Wygrała go pochodząca z województwa lubelskiego Alicja Tracz, która tym samym za tydzień w niedzielę (27 września) w kolejnym odcinku powalczy o szansę reprezentowania Polski w Eurowizji Junior.

Alicja zaprezentowała w programie utwór Edyty Górniak z filmu Pocahontas „Kolorowy Wiatr”. Jurorzy w składzie Dawid Kwiatkowski, Kasia Łaska i Marina Łuczenko byli jednogłośni. Uznali, że to właśnie Ala powalczy o szansę dostania się do Eurowizji Junior.

–  Ala ciężko pracowała na sukces. Po programie The Voice Kids nie osiadła na laurach, tylko trenowała zawzięcie. To mała wojowniczka, a wczorajsze zwycięstwo to dopiero początek jej wielkiej przygody na scenie. Już za tydzień w niedzielę wielki finał Szansy, w którym trójka finalistek zmierzy się o reprezentowanie Polski – podkreśla Agnieszka Wiechnik, wokalistka współpracująca z Alą.

Przypominamy, że Polska dziecięcą Eurowizję wygrała dwa lata z rzędu, a sukces ten zapewniła nam Roksana Węgiel, a rok później Viki Gabor. 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci ma zostać przeprowadzony 29 listopada 2020 roku w Warszawie.

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments