Kuchnia to serce domu, w którym spędzamy wspólnie czas, gotujemy, a nierzadko również spożywamy posiłki. Warto jednak zadbać o jej funkcjonalność. Pomogą nam w tym nowoczesne akcesoria kuchenne marki Joseph Joseph. Na co warto zwrócić uwagę?

Łatwiejsza organizacja i przechowywanie, czyli nowoczesne akcesoria kuchenne

Kluczem do sukcesu jest odpowiednia organizacja i przechowywanie. Bez tego do kuchni może zawitać chaos i nieporządek. Aby tego uniknąć, powinniśmy zadbać o odpowiednie akcesoria kuchenne. Jednym z najlepszych producentów takich produktów jest Joseph Joseph. Nasze życie stanie się prostsze dzięki jego produktom! Dla osób, które lubią mieć najważniejsze produkty zawsze pod ręką, doskonałym rozwiązaniem może być organizer poziomowy z szufladką Joseph Joseph. Ten produkt charakteryzuje się przede wszystkim funkcjonalnością i nowoczesnością. Organizer przypomina kształtem schody. Na każdym z poziomów możesz ułożyć najpotrzebniejsze produkty w słoikach lub innych pojemnikach. Sprawdzi się doskonale zarówno na blacie kuchennym, jak i wewnątrz szafek. Pod schodkami znajdziesz szufladkę, w której możesz przechowywać drobne artykuły.

Jeżeli nie lubimy, kiedy posiłki przechodzą zapachem lodówki, warto pomyśleć o pojemnikach do przechowywania Joseph Joseph. Zestaw 4 pojemników Nest Lock umożliwi Ci nie tylko bezpieczne przechowywanie, ale również transport posiłków bez utraty zapachu czy świeżości. Szczelna pokrywka, klipsy i uszczelka sprawiają, że bez problemu przeniesiesz w pojemniku zarówno produkty sypkie, jak i płyny. Dla osób, które lubią widzieć, co, gdzie i w jakich ilościach mają, świetnym rozwiązaniem będzie zestaw pojemników Podium Grafit. Każdy z nich jest innej wielkości. Przezroczyste ścianki umożliwiają łatwą identyfikację produktów. Każdy pojemnik ma swoje miejsce na specjalnym stojaku. Mimo to bez problemu wyciągniesz je pojedynczo.

Akcesoria kuchenne pomocne przy gotowaniu

Upieczenie dobrego biszkoptu to prawdziwe wyzwanie! Jeżeli chcesz, by wyszedł perfekcyjnie, musisz zadbać o odpowiednie proporcje i oddzielenie jajek. Ułatwi Ci to specjalny separator od producenta Joseph Joseph. Rozbijasz jajko do specjalnego pojemnika. W tym momencie białko spływa do specjalnego pudełka umieszczonego bezpośrednio pod górną częścią. Następnie zawartość możesz wlać bez problemu do garnka lub miski dzięki specjalnemu dzióbkowi. Kolejnym produktem, na jaki warto zwrócić uwagę, są 3-częściowe zestawy do gotowania na parze Joseph Joseph. Jeżeli zależy Ci na szybkim przygotowywaniu zdrowych posiłków, ten produkt sprawdzi się dla Ciebie idealnie.

Wielkość pojemników umożliwia jednoczesne gotowanie na parze trzech różnych składników. Dzięki temu możesz zaoszczędzić sporo czasu, a jednocześnie zjeść zdrowo! Jeżeli jesteś na diecie lub zależy Ci na idealnym odmierzaniu składników, świetnym rozwiązaniem może być również waga cyfrowa Switch od producenta Joseph Joseph. Produkt posiada funkcję dodawania i mierzenia składników podczas przygotowywania posiłków według przepisów.

Utrzymanie czystości i segregacja śmieci

W każdej kuchni powinien znaleźć się również kosz na śmieci. W ofercie producenta Joseph Joseph znajdziesz wyjątkowe kosze do segregacji Totem Max. Składają się one z dwóch komór i dodatkowego pojemnika na bio-odpady. Dzięki temu ułatwisz sobie segregację śmieci oraz utrzymanie czystości. Warto zaznaczyć, że kosz został wzbogacony o specjalny filtr, który hamuje uwalnianie się niechcianych zapachów.

Jeżeli nie masz miejsca na duży kosz do segregacji śmieci lub kilka różnych pojemników, doskonałym rozwiązaniem może być  kompostownik Campo. Dzięki temu oddzielisz odpady organiczne, a brzydkie zapachy będą hamowane przez specjalny system wentylacyjny.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj także: “Akcesoria kuchenne Joseph Joseph, dzięki którym gotowanie będzie przyjemnością!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments