W niedzielę (10 lipca) Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów zaprasza na IX Lubelską Wymianę Roślin. Podczas wydarzenia będziecie mogli zaadoptować rośliny, a także wymienić się na atrakcyjne okazy. Początek wydarzenia o godzinie 10:00.

Podczas wymiany będzie można kupić, wymienić, ale też sprzedać roślinę. Organizatorzy zapraszają też twórców makram, kwietników i doniczek. To za ile będziecie sprzedawać roślinę jest waszą indywidualną sprawą.

Dodatkowo będzie przygotowany stół adopcyjny. W tym miejscu możecie porzucić Wasze rośliny z którymi sobie nie radzicie, oddać szczepki, których nie wymienicie bądź sprzedacie lub nadwyżki. Z tego miejsca można za darmo przygarnąć roślinkę.

Podczas wydarzenia będą zbierane fundusze do puszek dla Fundacji Po Ludzku Do Zwierząt. Fundacja Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa niesie pomoc zwierzętom od 10 lat. Jej zadaniem jest pomoc psom i kotom, powypadkowym, jak i odebranym interwencyjnie. Często jednak trafiają tam również drobne, dzikie zwierzęta – rożnego rodzaju ptaki, zające, wiewiórki. Fundacja pomaga również w finansowaniu leczenia zwierzaków należących do osób w trudnej sytuacji życiowej. Poprawia warunki poprzez zakup karmy oraz solidnych bud. W Fundacji wszyscy działają charytatywnie, bez pobierania wynagrodzenia.

Wymiana potrwa do godziny 15:00. Wstęp jest wolny.

Program

Godz. 10:00 – 15:00 – Wymiana roślin

Godz. 11:00 – Darmowy warsztat makramowych kwietników poprowadzi Ada
Godzina 12:00 – ,,Bigos” podłoże do naszych roślin (dochód ze sprzedaży trafia do puszki fundacji)
Godzina 13:00 – ,,Luźne gadki” czyli ukorzenianie roślin

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments