Jeśli jesteś reżyserem, scenarzystą, producentem lub operatorem kamery i masz już w swoim dorobku film krótko lub pełnometrażowy to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Centrum Kultury w Lublinie organizuje kolejną edycję Lubelskiego Festiwalu Filmowego.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania filmów krótkometrażowych trwających do 30 minut i pełnometrażowych, których czas trwania to około godzina.

Filmy krótkometrażowe powinny należeć do jednej z wybranych kategorii: dokumentalne, animowane i fabularne. Natomiast jeśli chcecie zgłosić swój pełny metraż musi on mieścić się w założeniach filmu fabularnego. Do selekcji można zgłosić maksymalnie dwa filmy tego samego reżysera. Warunkiem zgłoszenia jest to, że filmy muszą być wyprodukowane po 1 stycznia 2017 r. Swoje produkcje możecie zgłaszać przez FilmFreeway do 12 maja.

Autorzy nagrodzeni Grand Prix Konkursów Krótkometrażowych oraz Grand Prix Pełnego Metrażu otrzymają nagrody finansowe. Ich kwota zostanie podana w dniu upublicznienia szczegółowego programu festiwalu.

Pokazy konkursowe w ramach Lubelskiego Festiwalu Filmowego odbędą się w dniach od 22 do 30 listopada 2019.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments