W niedzielę (12 września) w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie odbędzie się Lublin Jam Improv. Będzie to już 9. edycja Lublin Jam Improv w tym miejscu. Początek o godzinie 19.

– Wierzymy, że ducha spontanicznego tworzenia i beztroskiej zabawy scenicznej najlepiej oddają jamy. W każdej edycji zapraszamy zatem różnych gości: twórców impro, aktorów, muzyków, ludzi estrady i sztuk wszelakich oraz Was do wspólnego jamowania! Do dyspozycji mamy scenę, spontaniczne sugestie publiczności oraz nieograniczoną moc tworzenia impro – zachęcają organizatorzy wydarzenia w mediach społecznościowych.

Do 9 edycji zaprosili artystów lubelskich scen impro, jak i muzyków. W konwencji jemu z udziałem gości poznacie świat improwizacji, którego zarówno artysta, jak i widz może stać się częścią.

Bilety na spektakl możecie nabyć w cenach 25, 20 i 15 zł, w kasie teatru. Wejściówki można zarezerwować wyłącznie telefonicznie w Dziale Komunikacji i Rozwoju Publiczności pod numerem telefonu: 81 532 44 36, lub w kasie teatru pod numerem telefonu: 81 532 42 46.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments