Machina wystąpi w Kultowej Klubokawiarni

0
147

W sobotę (12 marca) o godzinie 20:00 w Kultowej Klubokawiarni w Lublinie wystąpi zespół Machina. Machina to lubelski zespół rockowy, który w swojej karierze gościł już na wielu scenach w Lublinie, a także kraju.

W 2010 roku zespół wydał DEMO pt. „Moje Przeznaczenie”, na którym znalazły się trzy autorskie kompozycje: To twoje życie, Powiesz i Moje przeznaczenie. W nagraniach wzięli udział goście: Maria Dobrzańska (Bajm) i Piotr Cugowski.

W grudniu 2019 roku zespół wydał debiutancką płytę „Czarodzieje Pustych Słów” pod okiem włoskiego producenta muzycznego Giuseppe „DUALIZED” Bassi (dysFUNCTION Productions). W 2020 roku zespół zajął I miejsce na festiwalu „Dzikie Brzmienia” organizowanym przez CKM Studio oraz Centrum Kultury w Łęcznej.

Pod koniec 2021 roku, po odejściu gitarzysty Adama Stańczaka, do zespołu dołączył Piotr Koszałka wielokrotny laureat konkursów gitarowych w tym „Thank’s Jimi Festival” (Wrocław) czy „Solo życia” (Lublin).

Na scenie zobaczymy Michała Denisa (wokal), Marcina Fideckiego (klawisze), Piotra Koszałka (gitary), Filipa Leszczyńskiego (perkusja) i Marcina Sokołowskiego (gitara basowa).

Bilety w cenie 20 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments