Maciej Miecznikowski zaśpiewa kolędy. Wyjątkowy koncert w Lublinie

0
591

Maciej Miecznikowski odwiedzi Lublin. Zaśpiewa kolędy i pastorałki w ramach koncertu świątecznego, który odbędzie się w niedzielę (12 stycznia) w parafii św. Józefa w Lublinie. Początek wydarzenia o godzinie 18.

W programie koncertu znajdują się najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, akustyczne wersje przebojów z oratoriów “Tryptyk Świętokrzyski” i „Siedem Pieśni Marii” oraz znane utwory świąteczne, zimowe i liryczne. Aranżacje, które tym razem zabrzmią w wersji współczesnej będą wzbogacone o gitarę, akordeon i gitarę.

Koncerty świąteczne, z jakimi aktor podróżuje po Polsce są wyjątkowe, bo publiczność nie tylko słucha wykonawców, ale i sama włącza się w wydarzenie. Będzie to okazja do wspólnego kolędowania oraz świętowania okresu Bożego Narodzenia.

Maciej Miecznikowski to postać bardzo kolorowa. Jest muzykiem i wokalistą, autorem piosenek, aktorem, showmanem i osobowością telewizyjną. Miecznikowski to absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jest również multiinstrumentalistą- śpiewa, akompaniuje na fortepianie i gitarze, jednak gra też na trąbce, flecie i akordeonie. Widzom znany jest głównie z prowadzenia cieszącego się dużą popularnością programu “Tak to leciało!”.

Wstęp na koncert jest wolny.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments