Kosmetologia, fizjoterapia, turystyka i rekreacja, ekonomia, wychowanie fizyczne, a może chciałbyś związać swoje życie zawodowe z kierunkiem pielęgniarstwo? Na podobne pytania odpowiada co roku każdy maturzysta. Wszystkie te kierunki, a nawet więcej znajdziesz w ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.

Bogato wyposażone pracownie, gabinety oraz laboratoria możesz obejrzeć podczas krótkiego filmu „Dzień Otwarty Online WSSP 2020”, zrealizowanego 25 maja br. Masz niepowtarzalną okazję poznać nieco Uczelnię od wewnątrz, jej władze oraz kadrę zarówno dydaktyczną, jak i administracyjno-biurową.

Jak się dostać do nas na studia oraz jakie dokumenty należy złożyć – dowiesz się również podczas prezentowanego na portalu lubelski.pl wspomnianego filmu. W razie wszelkich pytań, pracownicy Biura Rekrutacji służą Ci pomocą.

Wśród innych uczelni na lubelskim rynku edukacyjnym, WSSP wyróżnia się m. in. wysokim umiędzynarodowieniem, szeroką kartą Programu Erasmus+ – zarówno praktyki zagraniczne, jak i wymiany studenckie, posiadaniem własnego Akademickiego Centrum Fizjoterapii, gdzie studenci zdobywają odbywają umiejętności praktyczne. W WSSP powstaje również Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej, gdzie studenci pielęgniarstwa będą mogli zasymulować wszystkie objawy chorobowe, z jakimi będą mieli styczność w szpitalach.

Nie możemy również pominąć faktu, że wszystkie kierunki są o profilu praktycznym, o wyjątkowo dużym wymiarze godzinowym zajęć ćwiczeniowych, prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę naukowo-dydaktyczną oraz specjalistów-praktyków.

Wszystkie powyższe zalety, są inspiracją do wyboru naszej Uczelni przez kandydatów na studia. Dołącz do nich i Ty! Z nami idziesz w dobrym kierunku!

Więcej informacji na stronie uczelni

O rekrutacji czytaj również na Facebooku uczelni

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments