Meghan i Harry: Prawdziwa historia (recenzja książki)

0
177

Związek brata następcy brytyjskiego tronu z charyzmatyczną hollywoodzką aktorką od początku wzbudzał skrajne emocje. Dzieliło ich wszystko – pochodzenie, tradycje i status społeczny. Połączyła wielka miłość, dla której oboje byli w stanie stawić czoła całemu światu.

Co tak naprawdę doprowadziło do kontrowersyjnego usunięcia się księcia Harry’ego i Meghan w cień? Jakie cele przyświecają tej ambitnej parze?

Znawczyni królewskiego dworu – Lady Collin Campbell – obnaża funkcjonowanie brytyjskiej monarchii i wyjaśnia, na jakich warunkach Harry i Meghan chcieliby zbudować swoją przyszłość.

Autorka książki zagląda za kulisy związku księcia i księżnej Sussex. Rozmawia z przyjaciółmi, krewnymi, dworzanami i kolegami po obu stronach Atlantyku, ujawniając tło najbardziej nieoczekiwanej królewskiej historii od czasu abdykacji króla Edwarda VIII. Nakreśla dylematy i czające się pod powierzchnią problemy, które doprowadziły do decyzji o ustąpieniu pary ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

Lady Collin Campbell prowadzi czytelnika przez labirynt sprzeczności, które stworzyli Meghan i Harry. Ujawnia, w jaki sposób – dostosowując go do własnych potrzeb i ambicji – para próbowała zmienić system królewski. Oraz jak po niepowodzeniu zdecydowała się stworzyć nowy system i życie dla siebie.

Colin Campbell, Meghan i Harry: Prawdziwa historia, Wydawnictwo Kobiece.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments