Szukasz inspirujących zajęć, które pozwolą Ci poszerzyć wiedzę i spędzić czas w przyjemnej atmosferze? Nie mogłeś lepiej trafić! Zobacz, co na najbliższe dni oferuje Po Sąsiedzku – miejsce spotkań, które od lipca działa na terenie centrum handlowego SKENDE Shopping i sklepu IKEA.

Strefa Męska zaprasza na warsztaty z majsterkowania. Już 25 lipca (środa) odbędą się zajęcia, na których dowiesz się jak, z na pozór mało użytecznych rzeczy wykonać samodzielnie efektowne i praktyczne lampy oraz lampki. Jeśli z kolei Twoją pasją jest futbol, to możesz wziąć udział w Turnieju Piłkarzyków Stołowych. Eliminacje do zawodów odbywają się w każdą sobotę, a finał, w którym zmierzą się najlepsi z najlepszych, zaplanowany jest na 25 sierpnia 2018. Aby nie wypaść z formy codziennie możesz doskonalić swoje umiejętności na darmowym stole do piłkarzyków.

Strefa Męska

Na kobiety czeka stylowa Strefa Babska, która przykuwa uwagę prostym i eleganckim designem oraz żywą zielenią kwiatów. To miejsce, gdzie panie mogą spotkać się np. ze stylistą fryzur – Mateo Dobraczyńskim, który 25 lipca (środa) opowie w jaki sposób zadbać o włosy, pokaże przykłady najnowszych trendów fryzur okazjonalnych oraz nauczy Panie jak szybko i efektownie upiąć włosy.

Strefa Babska

Jeśli jesteś miłośniczką zdrowego i ekologicznego stylu życia także znajdziesz tu coś dla siebie. 21 lipca (sobota) czekają na Ciebie warsztaty o naturalnych produktach, prowadzone przez Irminę Niedźwiecką – właścicielkę sklepów zielarsko-medycznych Królewska Zielarnia. Podczas spotkania, oprócz różnorakiej wiedzy dotyczącej ekologicznych produktów, będzie można także samodzielnie wykonać aromatyczne świece. Z kolei 23 lipca (poniedziałek) na spotkaniu, dotyczącym naturalnych środków czystości, nauczysz się jak zrobić ekologiczne mydło gospodarcze, kostki do czyszczenia toalety, mleczko do czyszczenia łazienki oraz płyn do naczyń.

Strefa Babska

Myślisz, że słodycze, są szkodliwe i tuczące? Nieprawda! Przyjdź 30 lipca (poniedziałek) do Strefy Babskiej, a dowiesz się, że słodkości mogą być zdrowe. Warsztaty o zdrowym żywieniu, poprowadzi Agata Kornacka – doradca żywieniowy, miłośniczka zdrowych przepisów, właścicielka firmy Czas Na Zielone. Oprócz wiedzy na temat prawidłowego odżywiania, nauczysz się przygotowywać słodkie a jednocześnie zdrowe praliny.

Aby wziąć udział w warsztatach, trzeba się zapisać. Informacje i harmonogram dostępne na: https://www.skendeshopping.pl/pl-pl/po-sasiedzku/nasze-warsztaty oraz IKEA.pl/Lublin w zakładce Aktualności.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments