Od czwartku (6 sierpnia) do soboty (8 sierpnia) w Parku Zdrojowym w Nałęczowie możecie wziąć udział w 15. Międzynarodowych Zawodach Balonowych. Będą nie tylko liczne pokazy związane z tym sportem, ale również degustacje kuchni z całego świata.

W trakcie oglądania spektakularnego występu lotników możecie również skorzystać ze strefy kulinarnej. To właśnie w niej do degustacji zostaną przygotowane dania kuchni śródziemnomorskiej, greckiej, indyjskiej, meksykańskiej, hiszpańskiej, orientalnej, żydowskiej i wegetariańskiej.

W dużych namiotach odbędą się wykłady z medycyny chińskiej i liczne prelekcje ze zdrowego odżywiania się. W strefie kulinarnej odbędą się pokazy live cooking oraz warsztaty z dietetykami i specjalistami w zakresie żywienia. Nie zabraknie również śniadania na trawie dla rodzin z dziećmi.

W strefie chillout będziecie mogli skorzystać z wieczornych potańcówek. Natomiast w strefie zabaw dla dzieci będą atrakcje dla najmłodszych, a także plener malarski i wiele innych niespodzianek. Będzie również namiot artystyczny, a w nim warsztaty pracy z umysłem, czyli medytacja, joga oraz zajęcia muzyczne.

Dodatkowo uczestnicy pokazów mogą wziąć udział w turnieju z badmintona.

Program zawodów:

Czwartek 6 sierpnia 2020
18:00 lot zawodniczy – start balonów z parku
Piątek 7 sierpnia 2020
06:00 lot zawodniczy – start balonów z parku
18:00 lot zawodniczy – start balonów z parku
21.30 pokaz nocny balonów
Sobota 8 sierpnia 2020
06:00 lot zawodniczy – start balonów z parku
18:00 lot zawodniczy – start balonów z parku
19:00 koncert zespołu Teksasy & Wojtek Cugowski – scena w parku
21.30 pokaz nocny balonów
Fot. Dominika Polonis/Archiwum
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments