Już w najbliższą niedzielę (30 września) w hali Globus odbędzie się pierwszy Międzynarodowy Festiwal Sportów i Sztuk Walki. Do Lublina przyjadą goście z całej Polski i zagranicy, którzy zaprezentują wszystkie dyscypliny sportu i sztuk walk Dalekiego Wschodu.

– Udało mi się zebrać wszystkie dyscypliny sportu i sztuk walki w jednym, dużym wydarzeniu. Wcześniejsze imprezy były skoncentrowane wyłącznie na walce, tym razem obejrzymy także zmagania doświadczonych sportowców, którzy każdą wolną chwilę poświęcają ćwiczeniom. Będzie się działo! – cieszy się organizator Międzynarodowego Festiwalu Sportu i Sztuk Walki, Daniel Iwanek, który na co dzień prowadzi kilka akademii karate, także na terenie Lublina.

W niedzielę (30 września) do Lublina zjadą gladiatorzy z Litwy, Niemiec, Belgii, Szwajcarii, Chin i całej Polski, by zaprezentować różnorakie dyscypliny rodem z Dalekiego Wschodu. Impreza nawet na chwilę nie zwolni tempa. Będzie coś dla fanów tradycyjnego karate, ale nie zawiodą się też pasjonaci kendo, judo, taekwon-do, kick-boxingu, boksu, zapasów, łuku sportowego, MMA, Bjj, muai thai, aikido, ju jitsu, sumo, koriu-karate, katori shinto riu, kyudo, kung-fu, capoeira, tempelboxing oraz krav magi. Goście będą mogli też obejrzeć wystawę samochodowych klasyków i aut sportowych, a na zakończenie zatańczy grupa UDS.

Wydarzenie jest jednym z największych tego typu zjazdów w Polsce. Zostało zorganizowane z myślą o obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. – Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów i Sztuk Walki zaprezentują się 24 zespoły, aby w stulecie odzyskania niepodległości pokazać nasze zjednoczenie i siłę. Myślę, że nie tylko nasze miasto, ale przede wszystkim Polska będzie dumna z pomysłu – mówi Daniel Iwanek.

Bilety w cenie 100 zł można zarezerwować pod numerem telefonu: 507 197 539 lub adresem mailowym: daniel.iwanek@onet.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments