Miłość pod lupą psychologów. Konferencja naukowa w Chatce Żaka

0
224

What is love – pod takim hasłem w Chatce Żaka odbędzie się 4-dniowa konferencja naukowa, podczas której dowiecie się w jaki sposób wybieramy partnera, jak wygląda miłość i kiedy się ona zaczyna.

Konferencję zaplanowano w dniach 31 stycznia-3 lutego. Została zorganizowana z inicjatywy Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS.

ZAPISY: https://www.umcs.pl/pl/enqForm,warsztat-w-kim-sie-zakochujemy-co-nami-kieruje-przy-wyborze-partnera-,1302.html

Harmonogram i tematyka warsztatów:

* „Aplikacje randkowe – hit czy kit?’’ – czy w dzisiejszych czasach jesteśmy w stanie odnaleźć miłość w internecie? Czy aplikacje randkowe pomagają, czy utrudniają tworzenie relacji. Różnice między relacjami w prawdziwym życiu i w świecie wirtualnym.

Prowadzące – Katarzyna Latuszek – studentka IV roku psychologii, specjalność rodzinna oraz Wioletta Kolatorowicz – studentka IV roku psychologi, specjalność kliniczna i neuropsychologia.
Termin – 31.01, godzina 18.

* „Przez składniki miłości do serca, czyli o tym jak wygląda miłość” – Czy miłość ma składniki? Jak możemy je połączyć i stworzyć udany związek? Fazy związku pod lupą psychologów i nie tylko… Dowiecie się na czym budowany jest satysfakcjonujący związek, w którym miłość nie wygasa, tylko przechodzi ewolucję.

Prowadzące – Kamila Rak – studentka 4 roku psychologii na UMCS, specjalność rodzinna, prezes Akademickiego Centrum Wsparcia UMCS, trenerka w trakcie certyfikacji w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju PROGRESS w Lublinie. Dominika Słowińska – studentka 4 roku psychologii na UMCS, specjalność rodzinna, sekretarz oraz aktywna członkini Akademickiego Centrum Wsparcia, wolontariuszka w Programie PROJEKTOR.
Termin – 01.02.2023 r., godzina 18:00 (potrwa około 1,5h)

* „Miłość zaczyna się w mózgu” – na pewno byłeś kiedyś zakochany, ale czy wiesz od czego zaczyna się miłość? Jesteś ciekawy jakie reakcje zachodzą wówczas w Twoim mózgu? Chciałbyś zanurzyć się razem z nami w świat neuronów i reakcji chemicznych, które kierują Twoim zachowaniem?

Prowadzące – Magdalena Wydra i Marcelina Wojda – studentki V roku Psychologii o specjalności klinicznej z neuropsychologią na UMCS.
Termin – 02.02.2023 r., godzina 18:00 (potrwa około 1,5h).

* ,,W kim się zakochujemy? Co nami kieruje przy wyborze partnera?’’ – jakie są kryteria wyboru naszego życiowego partnera? Kto jest dla nas atrakcyjny i z jakiego powodu? Czemu nasze gusta często tak bardzo się od siebie różnią? Czy to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają? A może ważniejsze jest podobieństwo charakterów?

Prowadzące – Zofia Masłowska i Zuzanna Florczak, studentki IV roku psychologii, specjalność psychologia kliniczna i neuropsychologia.
Termin – 03.02.2023 r., godzina 17:00 (potrwa około 1,5 godz)

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments