Niecodzienny gość odwiedził małych pacjentów z Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej, Neurologii Dziecięcej, I i II Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej i Rehabilitacji Neurologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Dzieci miały okazję, aby spotkać się z jednym z bohaterów serii LEGO Ninjago. Ninja Kai miał okazję porozmawiać z dziećmi, przybić z nimi piątkę i zrobić pamiątkowe zdjęcia. Podczas odwiedzin przekazano książeczki, klocki LEGO i inne drobne prezenty dla małych pacjentów, aby w ten sposób choć trochę umilić im pobyt w szpitalu.

To nie pierwsza tego typu akcja, którą SKENDE realizuje z myślą o małych pacjentach. Podczas pierwszej i drugiej fali Covid-19 SKENDE przez 2 mc zapewniało obiady dla rodziców dzieci przebywających na Oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej USD, aby w tym trudnym czasie mogli oni zostać w szpitalu ze swoimi pociechami. Wspólnie z IKEA zorganizowano także świąteczny koncert kolęd, a także wizytę maskotki Kici Koci. Akcje będą kontynuowane w przyszłości.

Fot. Materiały SKENDE/Natalia Wierzbicka

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments